| codyalex a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie niste jocuri browser-based MMORPG dau fundita celui mai bun

Răspuns Câştigător
| Deedee_4826 a răspuns:

My brute

12 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Jocur ibrowser uite aici triburile, tanoth, the west, ikariam, grepolis, arhaic, battleknight, bitefight, darkpirates, gladiatus, knightsdivine, metaldamage, warfire dar nu sunt toate mmorpg tongue

| ed23tm a răspuns:

Unul usor si fain era travian, asa spun unii, incearcal si tu.

| cornel a răspuns:

IMVU, There, Audition, Kaneva

| βÚβÚ a răspuns:

IMVU, There, Audition, Kaneva, Second life happy

| KromZ0R a răspuns:

Hmm vad ca unii dintre voi nu inteleg ce inseamna browser based. prieteni browser based se joaca din browser si nu downlodezi nimic nici client nici nimic terminati cu metin2 si alte chestii ca alea nu sunt browser based... etc sa revin la subiect : www.povesteanoastra.ro, www.baiatdecartier.ro, www.viatadestrada.ro, www.ikariam.ro, www.asasinii.ro, www.viatadeborfas.ro etc daca vrei mai multe da-mi un mass la narutorandolf1@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Battle of the immortals e mmorpg nou si chiar e super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasati-le balta pe alea, joci cat joci si cand ai 3-5-7 orase sau lvl 50-100 te saturi de tot. Ia incercati asta, e o combinatie de mai multe jocuri strategie economica si bataie(gen bitefight), DAR, daca faci bani in joc jucand gratis, ii poti scoate in bani reali afara!(euro mai precis). Daca intrati pe linkul meu, apareti la mine si va ajut ca nu e totusi chiar usor(dati mesaj catre OldDeath) http://www.anno1777.com/index.php?i=23011

| RezroL(̾●̮̮̃̾•̃̾) a răspuns:

Joaca metin2 e Mmorpg wow

| molzza a răspuns:

Perfect world,am cont pe el,ma cheama vanesa_sweet,am lvl 20 si inca nu m-am plictisti. Poate te ajutabig grin