| stefan5000 a întrebat:

Va rog spunetimi este bun pentru gaminig :sistem it HP pavilion 500-502nq? va rog funda

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Este slab si chiar prost construit, cand pui dedicata sa fie la numar in loc sa investesti in cpu si sa lasi integrata care oricum e tot cam atat de puternica. Daca vrei jocuri si nu vrei sa te complici pe componente, alege asa ceva: http://www.pcgarage.ro/......-2x-wi-fi/ (plus ca temporar sunt ceva cadouri la acel sistem, gen router, casti etc)sau daca vrei pe componente, se poate si mai bine de atat.

1 răspuns:
| BoSSi a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1614223/ cel mai bun in acesti bani!