| andreea_6710 a întrebat:

Va rooog ajutati`macrying. de ce nu pot vedea avatarele celorlalti pe yahoo messenger?crying va rooooooog ajutatì`ma. DAU FUNDAcrying.

3 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Daca nu le vezi pe toate inseamna ca nu eu... daca nu le vezi deloc nu stiu...

| AlexaS a răspuns:

Poate nu au sau s-ar putea sa fie de la messangerul tau si mie imi facea figuri da cu avatarul meu cea ce era mai rau
poti sa dai un reinstal la messenger sau mai bine dezinstal si instal din nou
poate ai noroc happy

| miky234 a răspuns:

Si eu patesc la fel... poate sa fie de la yahoo