| darkangel123 a întrebat:

Va rooog sa ma ajutati! se poate sa transfer contactele de pe un id pe altul? sau ceva de genul? de ce dupa un numar de contacte adaugate in aceeasi zi nu mai pot adauga? este limita sau ce? stiu ca e o intrebare stupida dar nu am fost niciodata curioasa! dau funda!

Răspuns Câştigător
| Sburatorul a răspuns:

Cum adica sa transferi contactele de pe un id pe altul? Sa trimiti pe un id toata lista ta de mess?
Daca asa e, atunci e posibil. Deschizi fereastra de chat cu victima si ai acolo sus Actions -> si dai click pe Send my messenger list. Si bifezi acolo cat/ ce iduri din lista ta vrei sa ii trimiti.

| darkangel123 explică (pentru Sburatorul):

Am facut ce mi-ai zis imi scrie ca am trimis contactele dar nu le primesc pe celalalt id! oare nu se poate pe acelasi pc? nu inteleg dc!

| Sburatorul a răspuns (pentru darkangel123):

Pai esti logata pe ambele iduri simultan?
Adica, folosesti yahoo multi sa ai 2 ''messengere'' deschise in acelasi tmp?

| darkangel123 explică (pentru Sburatorul):

Da

| Sburatorul a răspuns (pentru darkangel123):

Eu am incercat acum sa imi trimit de pe un id pe altu si mi-a mers. Ce versiune de messenger folosesti?

| darkangel123 explică (pentru Sburatorul):

11. 5. 0. 192 scrie :d

| Sburatorul a răspuns (pentru darkangel123):

A. Eu am 9. incearca si tu, poate merge si la tine cu 9.
Nu e foarte mare diferenta dintre cele 2. laughing

| darkangel123 explică (pentru Sburatorul):

E rau cu limita asta k nu imi era greu la le adaug, asa si cum imi arata cand le primesc pe celalalt id?

| Sburatorul a răspuns (pentru darkangel123):

Pe idu pe care iti trimiti iti apare de exemplu "Xulescu is sending 2 contact(s) to you."
Si ai acolo jos View Contacs sau Decline.
Dai pe View Contacts si de acolo te descurci, e ca si cum ai baga un alt id in lista big grin

| darkangel123 explică (pentru Sburatorul):

Mc.

| Sburatorul a răspuns (pentru darkangel123):

Cu placere. big grin Ti-a mers?

| darkangel123 explică (pentru Sburatorul):

Am trimis de 5 ori... dar nimic. ahhangry

| Sburatorul a răspuns (pentru darkangel123):

Tot cu versiunea 11?:-s

| darkangel123 explică (pentru Sburatorul):

Da

| darkangel123 explică (pentru Sburatorul):

La 9 trebuie sa o descarc

| Sburatorul a răspuns (pentru darkangel123):

Pai e gratis oricum laughing

16 răspunsuri:
| GiiaaBăă a răspuns:

Sunt 2 intrebari, deci 2 raspunsuri big grin
1. Din cate stiu eu, nu ai cum sa transferi contacte de pe un id pe altul.
2. Maine sau poimaine o sa mearga. E limita, pe zi.