| vladys a întrebat:

Va salut. Am fibra optica de la Digi cu acel minunat router de la Huawei pe care ti-l dau cu fibra, care are doar un port deblocat GE pentru un router. Vreau sa-mi pun si al doilea router deoarece primul nu acopera intreg apartamentul. Pentru asta imi trebuie nul din porturile FE1, FE2, FE3 deblocate, deoarece cei de la digi iti ofera doar un port deblocat. Intrebare mea este daca imi poate explica cineva cum deblochez unul din acele porturi!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Suna la rds, 0356 400 414

| vladys explică (pentru RAY):

Am sunat inainte sa pun intrebarea si mi.au spus ca daca nu este router de la ei, cel pe care vreau sa.l pun in alta camera, sa caut un specialist. Ei deblocheaza alt port doar daca e router de la ei.