| Bogdy2k a întrebat:

Va salut. Am nevoie de o imagine (PhotoShop) pentru a o imprima pe un tricou ca un fel de Logo al unei firme. Este vorba despre Sonorizare si Jocuri de Lumini. Poate fi un logo, o imagine, nu stiu de aceea am nevoie de ajutorul vostru pentru ceva creativ. Pe langa acea imagine sau logo sau ce alegeti voi, trebuie scris si Sound & Light. Cineva cu ceva idei? Mersi big grin

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Cel mai simplu e sa vorbesti cu o firma care sa il faca de la zero. Nu e asa scump si ai un logo profesional, fara posibile probleme legate de drepturi de autori si what not.