| WarMachine a întrebat:

Va salut. Am un document word cu cam 100 de pagini si doresc sa numerotez paginile in urmatorul fel: de la 1 la 4 apoi sa inceapa iar cu 1 pana 4 si sa o tina asa tot asa pana la sfarsitul documentului. Imi explica cineva cum as putea face acest lucru?

Răspuns Apreciat de Editori
| Vraja_Andreea_1988 a răspuns:

Da. Se poate cu butonul de page break. Mai multe detalii gasesti aici: https://support.office.com/......0615ed8c05

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asa ceva nu este normal si nici logic. De ce nu nemerotezi paginile de la 1 la 100?

| sierra1 a răspuns:

1 pagină cu pagină, introduci un număr manual
2 "spargi" documentul de 100 paigini în 25 de doc a câte 4 pagini numerotare automat fiecare de la 1 la 4, apoi le reasamblezi