| NicVal74 a întrebat:

Va salut! as vrea sa-mi cumpar o noua placa video si nu stiu daca imi duce placa de baza am Asus K8U-X ACUM AM GFORCE 5500 si as vrea sa-mi iau una mai buna! care ar fi maximul placii mele de baza? va multumesc

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu se mai fac placi video pe AGP de multi ani, asa ca...
Ala nu e calculator sa investesti in el!

| Şerb_Răzvan_1997 a răspuns:

Da-ne specificatii sa vedem cu ce placa de baza sunt compatibile componentele tale!

| NicVal74 explică (pentru Şerb_Răzvan_1997):

Pai v-am zis am placa de baza Asus K8U-X si as vrea sa pun o placa video mai buna ca asta pe care o am gforce nVIDIA 5500