| GoodLuck15 a întrebat:

Va salut!
Credeti ca mai merita sa imi cumpar o tableta in 2018?
Am laptop si calculator, dar avand un iphone 6s bateria nu prea ma tine si de chiar daca am pe ce sa ma uit la filme,sa citesc sau sa ma joc,parca nu e suficient.
Deci o sa tin cont de parerea voastra,avand in vedere "gadgeturi-le" pe care le detin, mai merita si o tableta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă bateria e problema, atunci de ce nu schimbi tel ăla cu un note de la Samsung? O tabletă îți cumperi când n-ai pe ce arde banii.

3 răspunsuri:
| PaulBlegu a răspuns:

Merita, pentru atunci cand vrei sa ai acces la multimedia pentru o perioada mai indelungata de timp dar sa nu cari laptopul dupa tine.

Recomand un Samsung Galaxy Tab 3!

| zLucaa1972 a răspuns:

Eu zic ca pentru filme/seriale e ok.Depinde si de tableta

| Victor_Gherasim_1956 a răspuns:

Cumpara-ti un Samsung galaxy note 8 sa-ti tina bateria