| anonim_4396 a întrebat:

Va salut, Dragi cunoscători in tehnologie. Am de gând sa îmi iau un Router AirPort (Care este ultimul model?). Pot conecta un Smart TV Samsung UE40H6200 la acest router? Doresc sa oglindez imaginile de pe iPhone pe TV.

2 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Poti conecta orice smart TV la orice router, fara probleme, singura chestie ce trebuie sa-i faci este sa apesi pe un ok amarat.

| Saveluc a răspuns (pentru Drimmero):

Da. Știu ca se conectează tocmai este conectat televizorul meu la un router DeLink dar doream sa conectez telefonul meu iPhone 8 plus la televizorul meu fără sa ma leg cu vreun cablu sau Apple TV.