| anonim_4396 a întrebat:

Va salut, in 8 zile voi pleca in Italia. Voi activa roamingul cu opțiunea de 15 euro credit pentru 4 săptămâni (așa este opțiunea). Credeți ca voi avea net bun in Italia, Bari? Stau doar 10 zile. Menționez ca eu vreau sa folosesc doar o cartela doar pentru net pe un Router Portabil TP LINK M7350. Sau sa iau o cartela de acolo? Va mulțumesc.

4 răspunsuri:
| Saveluc a răspuns:

Am revenit cu un update nou:
Sa știți ca Internetul de la Vodafone din România nu merge de nicio culoare indiferent ce vrei tu sa faci. Am luat pana la urma o cartela de Vodafone din Italia cu cel mai bun net cu 50 Euro cu 50 GB și merge perfect.

| Alphahkbg a răspuns:

Recomandabil ar fi una de acolo pentru ca difera conexiunea si se poate face fluctuati de retea deci...

| Saveluc a răspuns (pentru Alphahkbg):

In doua zile voi pleca și voi vedea acolo. Ma gândeam și la varianta ta.

| Alphahkbg a răspuns (pentru Saveluc):

Ok Vacanta placuta sau afacere placuta, dupa caz "laughing.