| Bacanu_Petrus_1987 a întrebat:

Va salut, placa mea video gtx 1050 ti kfa 2 4 gb in ful load in jocuri atinge temperatura de 68 de grade e normal, tin sa mentionez ca in carcasa calculatorului am 2 ventilatoare?

5 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Asta e o intrebare sau o afirmatie? ca vad ca ai pus gresit semnul intrebarii laughing
E absolut normal sa atinga acea temperatura.

| Bacanu_Petrus_1987 explică (pentru Evolution):

Scuze am gresit eu e intrebare

| octav005 a răspuns:

Nu cred ca e normal, cred ca trebuie sa schimbi placa termoconductoare de la placa video

| Bacanu_Petrus_1987 explică (pentru octav005):

Dar placa e noua, luata de pe eMAG

| Dan90696969 a răspuns:

Stai calm.Eu am un amd r9 370 si atinge 80 de grade cand joc pubg.