| mark77 a întrebat:

Va salut prieteni.Am un laptop assus si de curand am instalat pe el windows 10.Am oproblema legata de blueooth-ul laptopului imi spune ceva de descoverability! Pot sa dau prin bluetooth poze filmelete documente etc de la laptop pe telefon,tableta insa nu pot invers sa trimit de pe telefon pe laptop prin bluetooth imi spune intruna fisier netrimis. Poate sa ma ajute cineva ca ma racaie pe creier aceasta treaba, sau dacaeste pot sa intre prin teamwiewer pe laptopul meu binenteles cu id-ul si parola data de mine.Am incercat si eutoate setarile insa nu i-am dat de cap.Multumesc si astept pe cineva specialist.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Laptopul e mai nou sau e vechi?

| mark77 explică (pentru RAY):

E nou din magazin luat prin August 2015

| RAY a răspuns (pentru mark77):

Ai instalat driverul lui original de pe cd?

| mark77 explică (pentru RAY):

Ăsta nu știu exact. Cred ca da când am instalat Windows-ul pe el s-a instalat toate driverele. Unde mă pot uita. Îți dau nr. 0721893219 ca să vorbim live.

| RAY a răspuns (pentru mark77):

Descarca driverul de blutus de pe pagina oficila si gata