| Nicu3000 a întrebat:

Vă salut, știți cumva o aplicație care prin comandă vocală sa ruleze muzică pe YouTube? Aplicația AVI de la Allview poate face așa ceva? Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Goete a răspuns:

Nu stiu daca in romana e disponibil, in spaniola doar ii spun "ok google, pon Katy Perry en Youtube" si imi pune in telefon. Daca ii spun "Pon Katy Perry de Youtube en el salón" - imi pune in televizorul din salon.

1 răspuns:
| MadnesOfJuice a răspuns:

Activezi aplicatia google sa raspunda la mesaj vocal si pur si simplu spui " ok google play Nicolae Guta on Youtube"