| ScortSyndicate90 a întrebat:

Va salut TPU, am o mica problema...totul a fost actualizat/upgradat etc deci pot sta linistit...dar acum dupa ultimul update la placa video si la drivere etc la skyrim original grafica apei face flicks-uri flickering nu stiu cum sa descriu pe romana. pulsatii etc la grafica apei pulsatii spre alb si e enervant, iar asta dupa ultimele update-uri la placa video la drivere etc! Se rezolva singura in timp problema? E normal dupa un update de drivere noi? Cum se poate rezolva? A mai avut cineva problema asta? Am tot cautat pe net despre asta si nu gasesc mai nimic gasesc aproximativ aceeasi problema dar e la skyrim SE si e din alte motive iar asta ce am eu ar fi un 10%!; ma refer la problema. Deci, solutii si ajutor va rog? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Sibiescu_Ionut_1993 a răspuns:

Cauta driverul anterior, cel pe care l-ai avut inainte si instaleaza-l.
Este o problema la noul driver si de aceea.La urmatorul update cred ca se va rezolva problema. Funda?