| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Ce am găsit, contul meu vechi de Facebook. Deci este foarte cringeee. Nu mai am nici e-mailul nici parola. Ce pot face? Ii pot dovedi lui Facebook că eu sunt acela și să îmi șterg acele poze?

Nici măcar nu pot privii ce poze sunt acolo pentru că este foarte penibil

7 răspunsuri:
| Adrian5575 a răspuns:

Vrem si noi link laughing

| Anonimulantisocial17 a răspuns:

Si eu am aceiasi problema cu un cont fals si nu pot sa il sterg nicidecum.

| Simpatic a răspuns:

Daca nu ai nici emailul nici parola nu vad cum l-ai putea sterge.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Anonimulantisocial17):

La fel si eu, am dat raporturi la contul vechi dar mi s-a sters numai proza de profil, restul tot acolo sunt, si chiar vreau sa scap de contul ala.

| Georgequattro a răspuns:

Daca nu mai esti in posesia parolei sau email-ului nu cred ca exista vreo modalitate sa intrii pe acel cont din pacate. Priveste-l ca pe o amintire, poate peste cativa ani te vei bucura ca nu le-ai sters si o sa-ti faca ziua mai buna. Si eu cand eram mai mic aveam niste poze pe care le detestam, pe parcurs au de venit preferatele mele

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

E o prostie ce fac si Facebook si multi altii, nu inteleg de ce nu daca dupa 1 an 2 de inactivitate cineva nu intra nu se inchide /delete acel cont automat. Ei le lasa pentru totdeauna. Nu este normal ce fac.

| Alverto a răspuns (pentru Simpatic):

Foarte adevărat. daca sa zicem că acea persoană decedată e pe Facebook. acel cont rămâne în istorie fara vreun sens. Chiar e o idee buna asta cu inactivitatea și ștergerea conturilor. Dar din păcate lor nu le pasa de clienți, de utilizatori.