| servicepc1 a întrebat:

Vand site cu 300 ron are 50-70 vizualizari zilnic plata paypal sau posta adresa este www.servicepc1.wordpress.com cautati-ma la id spapaul47

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Ti se pare tie ca aia e "munca" de 300 ron? Serios acum...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te man si lasane cu 300 de roni? poate cu 30 de roni dar de fapt dal pe moca. Daca nu are un domeniu si un hosting bun poti sa il arunci la gunoi. Cu 300 de roni iau si hosting si domeniu si imi fac eu unul si tot imi mai ramane bani. Gandeste cu mintea inainte sa mai postezi o asemenea porcarie

| hopaiaca a răspuns:

50-70 vizitatori, si nici macar pa domeniu propriu si vrei 300 roni? nu cred ca ai sa gasesti vreun cumparator happy