| miolina a întrebat:

Veti avea curaj in viitorul apropiat? Comisia seismologica a anuntat un cutremur de 7, 2 pe scara richter in Vrancea. Sa nu comentati ca de ce nu
v-am avertizat. Nu crezi azi, vei crede peste o luna cand va fi prea tarziu
si atunci nu va mai fi scapare. Cu bine.

6 răspunsuri:
| Ancestralsoul a răspuns:

Sa vina cand vrea. Poate mai curatam tara de...

| thealchemist a răspuns:

Iar cu dezinformarea ca sa nu observe bizonul ce greu traieste?
dupa cite stiam nu se poate prevedea cutremurul. dar poate ca ai reusit tu impreuna cu comisia seismologica. intrebarea e de ce nu e stirea asta pe toate canalele de stiri, daca voi chiar stiti cind vor veni cutremurele?

| Sapphire a răspuns:

Trebuia sa fie aseara. Asa au zis la TV.
Acum ce-o fi o fi! happy

| Hypathia a răspuns:

Sa vina cutremurul, eu il astept, nu mi-a fost niciodata frica de cutremur.

| SansyBoy a răspuns:

Să vină ..Eu locuiesc in bloc pe bile. Deci poate să vină și unu de 8 că nu mă deranjeaza

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru SansyBoy):

Poate inghiti bilelelaughing