| SilentDark a întrebat:

Vi s-a intamplat sa deschideti o pagina pe internet si sa apara de aiurea o muzica nestiind de unde vine, voi neactivand nimic. Mie mi s-a intamplat si pe YouTube in timp ce urmaream un videoclip. Pe fundal se auzea o muzica ciudata gen guru sau ceva indian... Am oprit si videoclipul si tot se auzea cu toate ca YouTube nu are radio!

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Probabil a fost din vina unei reclame.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate, de la o reclama

| LetMeHelp a răspuns:

Bună!

Mda, şi mie mi s-a întâmlat...
Sunt reclame puse pe aproape toate site-urile. Ele se activează atunci când accesezi un site.
Mie îmi apar într-o nouă filă...
Oricum, le poţi închide, depinzând de formatul în care îţi apar.

Succes! happy

| Crissu3005 a răspuns:

Da,am patit chestia asta.Sunt reclame idioate puse pe o multime de site-uri.