| Iolss a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa dati un mesaj unei persoane, sa vina raportul de livrare cu "Livrat" si totusi persoana respectiva sa nu il fi primit? E foarte ciudat i s. a inamplat verisoarei mele :-|

4 răspunsuri:
| sweetdyana18 a răspuns:

Poate a trimis la alt nr de tel...

| Iolss explică (pentru sweetdyana18):

Nu ca il avea in memorie si acol' l. a trimis

| AnemonaP a răspuns:

Foarte ciudat. posibil sa fie ca sweetdyana18 sau orice altceva thinking cand il are inchis stiu ca primesc mesaj inapoi cu : ''in cur de trimitere'' si cand il deschide si primeste primesc : 'livrat'. in fine happy.

| Hikari a răspuns:

Buna.
Da din cauza retelei.