| CravataAlbastra a întrebat:

Vi se pare bun laptopul Sony vaio ( nu stiu exact ce model)? Vreau sa iau unu la mână a doua cu 6-7 milioane, merita?

11 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu stiu exact ce model...da ne intrebi pe noi daca merita... tare asta!

| CravataAlbastra explică (pentru K0sti):

Da, va întreb! Pentru ca uni intre voi a-ti avut acest produs.

| K0sti a răspuns (pentru CravataAlbastra):

laughing Care produs nene, dormi? Sunt zeci de modele Sony Vaio...

| CravataAlbastra explică (pentru K0sti):

Sony vaio este un produs! M-am referit la aceasta denumire, ce e greu de inteles?!

| K0sti a răspuns (pentru CravataAlbastra):

Sunt zeci de modele Sony Vaio, ce nu ai inteles!

| CravataAlbastra explică (pentru K0sti):

Asta am inteles, ma refeream la acest produs din acest brand, nu conteaza ce produs, unul din aceasta categorie.

| K0sti a răspuns (pentru CravataAlbastra):

Ca orice brand are produse proaste si bune, pentru toate gusturile, din pacate in ultimul timp mai mult proaste! Cand intrebi, intrebi specific despre un anumit model!

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Vaio de la Sony si Portege de la Toshiba mi s-au parut intotdeauna brand-uri pentru prostii cu fite. Chestii care cica ar fi de top, scumpe, doar ca gasesti lucruri mult mai bune la preturi mai mici daca nu tii neaparat la fitele alea pe care cica le aduce firma.

| CravataAlbastra explică (pentru CiupercuțulCrăcănat):

Întocmai ca nu ma pricep la specificații, nici nu am stiut ca asta e o firma mai de fițe, de aceea întreb de acest produs.

| BJK1903 a răspuns:

Sony Vaio costa asa mult din cauza firmei ca este facut de SONY. Am vrut sa cumpar si eu Sony Vaio si mi-a spus oamenii de la Altex ca mai mult e firma decat sistemul care il are. Nu stiu de ce va cumparati la mana a doua, mai strangi 4-5 mil si ei ceva din firma si asa stii ca e al tau si ca nu se strica dupa 2-3 luni.

| Magdaas12 a răspuns:

La mâna a doua nu merită, mai ales dacă cumperi de pe internet. Un laptop bun si nou ar ajunge la cel putin 15.000 lei. Sfatul meu e ca ar trebui sa iei ceva bun din prima ca sa nu-l schimbi la 2-3 luni. Acum sunt banii tai si alegerea ta, insa nu cred ca de bun il vinde.