| OctavianDanielMaria a întrebat:

Vii s-a intamplat vreodata sa se apese de mai multe ori tastele la tastatura (apesi odata o tasta si ea sa se apese de mai multe ori..de exemplu: asa a ggrrait. Observati la ' ggrraiitt"

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Tastaturile sunt astfel facute incat incep sa se repete dupa un timp, la o apasare mai indelungata.
Daca tu apesi doar scurt si dupa lasare continua sa se repete caracterul, atunci contactul tastei ramane lipit (cel mai des din cauza mizeriei adunate sub buton).

Răspuns utilizator avertizat
| Bula a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Incearca si cu o alta tastatura.

| RAY a răspuns:

Am patit si asta am cumparat alta tastsrura

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Vezi ceva mai scump

| sierra1 a răspuns:

Da, la greu. Si nu pentru că îmi reeeeemură (ah iar mi-a scăpat!) mâna ci pentru că e prea sensibilă tastatura.

Deci da, nu ești singurul!

| kar1GaNNN a răspuns:

Probleme cu touschscreen-ul.

| Caba_Ciprian_2000 a răspuns:

Dai resetare
Da problema nu dispare atunci e taciu