| anonim_4396 a întrebat:

Vinde cineva din Bucuresti un Xbox 360 wireless adaptor for PC? Poate mai are cineva obiectul asta si nu il foloseste deloc, stiu ca am un controller de xbox 360 si as vrea sa il conectez la pc, nu mai gasesc pe absolut nici un site un adaptor wireless la un pret acceptabil.

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

O idee, cauta un prieten, o cunostinta care a mai comandat de pe ebay si vezi oferta lor aici, poate gasesti aici :https://www.ebay.com/......sch/i.html

| Bizon95 a răspuns:

Ma cam indoiesc, pare o chestie foarte rara
asta e TOT ce gasesc, nimic la mana a doua:
https://www.emag.ro/......DHH54NBBM/
pret mare si vandut de un singur vanzator, care NU e eMAG

| Costelushel a răspuns (pentru Bizon95):

Adaptor-ul asta este de xbox one, ele sunt vandute abundent deoarece noile controlere se conecteaza mai nou wireless la PC, ideea e ca controllerul meu este cu 2 generatii mai vechi (xbox 360) si nu sunt compatibile din pacate. sad Mersi oricum!

| Bizon95 a răspuns (pentru Costelushel):

Da, imi pare rau, de abia l-am gasit pe asta, deci slabe sanse sad

| XYZ02 a răspuns:

Sunt foarte rare, apoi te costa mult.
Mai bine dai 200Ron pe un Controller de xbox one cu un adaptor de wireless.