| HomerTheSolider a întrebat:

Vine luna decembrie si ma gandeam ca o sa vina si reducerile... Eu vreau sa-mi fac un sistem nou de gaming. O sa fie reduceri de pret pe la eMAG, pcgarage, magazine d-astea sa-mi cumpar componentele?

3 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Pai acum e perioada de reduceri(Black Friday).De Craciun, nu cred, caci toata lumea cumpara sa faca cadouri, chiar daca e mai scump.

| Andreea555012 a răspuns:

La eMAG sunt deja reduceri de black friday pana maine. Dar nu știu ce produse sunt la reducere.

| bicuiti a răspuns:

Pe 21 noiembri este Black Friday la Emag si atunci o sa fie reduceri mari, de Craciun este posibil sa fie reduceri mici