| anonim_4396 a întrebat:

Vineri mi-am cumparat o tableta.Era ultima la expozitie si este cam zgariata pe spate asa ca vrea sa o schimb.
O sa mi-o schimbe?

6 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Salut,sunt obligati sa o schimbe prin contract, iar daca nu vor dai cu opc pe ei, deoarece este un drept al cumparatorului adica al tau

| kijary a răspuns:

Pai nu dejeaba ti-au dat garantie

| Grigore_Daniel_1984 a răspuns:

De unde ai cumpărat-o?

| anonim_4396 explică (pentru Grigore_Daniel_1984):

Altex

| Grigore_Daniel_1984 a răspuns:

Ai posibilitatea sa o returnezi in 30 de zile de la cumpărare.

| Grigore_Daniel_1984 a răspuns:

31 de zile de la cumpărare. citeste aici : http://www.altex.ro/regulament-campanie-retur-in-31-zile/