| yonutz63991 a întrebat:

Vineri o sa imi iau Samsung galaxy mini 2.Ar merita? Iau acest telefon pentru ca la mega 8 este 88 de euro. Posesorii acetui telefon sa imi spuna daca se merita si daca au intampinat probleme.

Răspuns Câştigător
| Genesis29 a răspuns:

Din start Andra198 minte, avand in vedere ca telefonul a fost lansat in martie.
Eu detin telefonul si ma declar pe deplin multumit. Merg majoritatea jocurilor HD fara nicio problema.
Din punctul meu de vedere merita sa cumperi acest telefon.

8 răspunsuri:
| LarisaOana a răspuns:

Am o prietena care are si e bun, dupa parerea mea, telefoanele Samsung is cele mai bune.
Eu iti zic sincer ca merita, o stiu bine, ca saracul telefon al prietenii mele, a luat atatea cazaturi si functioneaza perfect.
Sper ca te-am ajutat!

| PinkyMoneybay a răspuns:

Si pe mine ma intereseaza un Samsung galaxy mini 2. Isi merita bani? Este prima Oara cand o sa am un telefon cu android si vreau sa stiu daca e o alegere buna.

| yonutz63991 explică (pentru PinkyMoneybay):

Pai mi-am luat mini 2 pana la urma! O sa iti spun tot ce stiu! Mi-a cazut o data de la 0.5 metri si nimic.Toti colegii meio au zis ca o sa isi ia si toti imi cer telefonul.Este extrem de frumos in meniu si ca design. Sora-mea are un Samsung galaxy ace care a fost mai scump cu 1 mil, dar tot al meu imi place mai mult(deoarece are inbunatatiri mai frumoase si mai noi-nu ma mir de ce se spune ca mini 2 este fratele mic a lui s3).Ruleaza foarte bine, muzica bine, pe net bine, wifi cam toate bune! Dar sa nu folosesti muzica cand te uiti la pozele de pe telefon(eu am pornit muzica si ma uitam pe poze(cam 300 poze-poate de asta ca erau multe) mi s-a blocat cam 5 minute si daca o sa iti faca la fel il lasi in pace cam 5 minute.Are memorie de 3 Gb si sunt suficienti.Nu imi place ca nu are casti, dar alea sunt 25 de lei.I-am luat si o husa (tip flip) la 50 lei foarte buna daca vrei sa iti dau siteul imi dsai un raspuns.Cam asta e ...in concluzie este un telefon chic si foarte destept!

Sper ca te-am ajutat happy

| PinkyMoneybay a răspuns (pentru yonutz63991):

Mi-am luat pana la urma! La inceput s-a cam blocat dar dupa nu s-a mai blocat! E un telefon bun si mi l-am dorit foarte mult, acum il am. happy

| yonutz63991 explică (pentru PinkyMoneybay):

Eu o sa-l vand...O sa ii iau Acer cloudmobile sau Sony xperia u

| Multishark20 a răspuns:

Am acest telefon de peste 3 luni si nu am avut nici o problema cu el.Merg majoritatea jocurilor HD..muzica se aude excelent.Eu sunt foarte multumit de el.Si da, precum a spus si Genesis29, Andra198 minte deoarece acest telefon a fost lansat in luna martie 2012, ajungand prin luna mai in Romania daca nu ma insel, deci din start nu are cu sa il detine de 1 an!

| Andra098 a răspuns:

Eu il am de aproape 1 an. A luat o multime de cazaturi si nu are o zgarietura. Are multe calitati, si e destul de bun. Mie ce nu-mi place e ca carcasa de la spate e din plastic. Merita sa-l iei oricum :*.

| yonutz63991 explică (pentru Andra098):

Mda...la Vodafone e de 1 luna...