| Ştefan_Ionuţ_1998_XfZh a întrebat:

Viteza mea de internet este de 50 mbps download...si 67 mbps upload... ce spuneti e buna viteza?

Răspuns Câştigător
| Alexul99 a răspuns:

Este ok, desi cu 45 de lei la telekom ai 100 mb, + cablu tv 100 de programe (18 hd)

5 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Despre ce tehnologie vorbim? De la ce operator? Care este suma plătită pe lună? Unde locuiești?

Viteză de upload mai mare față de cea de download? Mai rar așa ceva.

| Ştefan_Ionuţ_1998_XfZh explică (pentru SilviaDulcik):

Operator RCS-RDS, platesc 30 de lei si locuiesc la tara dar nu foarte departe de Onesti jud Bacau

| LinxCont a răspuns:

E buna. Eu am 14/0.8 happy

| Alexul99 a răspuns:

Depinde si cat platesti.
Dar comparativ cu ce era acum cativa ani este excelenta.

| Ştefan_Ionuţ_1998_XfZh explică (pentru Alexul99):

30 de lei!

| Alexul99 a răspuns (pentru Ştefan_Ionuţ_1998_XfZh):

Este ok, desi cu 45 de lei la telekom ai 100 mb, + cablu tv 100 de programe (18 hd)