| andrey1412 a întrebat:

Voi ati cumpara produse resigilate de pe eMAG?

7 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
De ce nu? La fiecare spune clar ce defect are (unde e cazul), ce garantie are, asa ca stii la ce sa te astepti si nu ai surprize neplacute.
Bafta

Răspuns utilizator avertizat
| M1hai a răspuns:

Da, produsele sunt foarte bune, doar ca sunt expuse in magazinele lor happy si sunt mai ieftine happy daca vrei sa cumperi, fa-o cu incredere! happy am cumparat procesor, imprimanta de la iei

Răspuns utilizator avertizat
| M1hai a răspuns:

Cumpara de aici in 2 zile primesti, sunt foarte buni si au cele mai mici preturi http://www.thephone.ro/......0_gray/833
eu am cumparat un s3 :)

| victor73 a răspuns:

Da am cmparat

| goldrule a răspuns:

Nu, unele produse sunt zgariate si in aceste conditii ar trebui sa fie cam jumatate din pretul cand este nou. Am vazut unele care erau zgariate si costau cu 1-2 mil mai putin decat cand e nou.
Deci depinde, daca produsul e pana in 5 mi-l da, daca e mai mult...nu