| baiii a întrebat:

Voi ce alegeți : Samsung Galaxy S4 sau iPhone 5s?

14 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Galaxy S4!

| Danzell a răspuns:

Cand viata iti da pere si mere, alege portocale.

HTC One. e mult mai echilibrat ca pret/performanta.
arata mai bine, se simte mai bine in mana(are carcasa matalica), bateria tine mult mai mult.

S4 o fi cel mai bun dar iti mananca bateria in draci
5S. nu comentez laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung.

| MisterSTAG a răspuns:

Eu as alege Samsung Galaxy S4.Este mult mai performant, un ecran si o camera net superioare, este mult mai ieftin iar 5S este aproape la fel ca 5
Uita-te la aceasta comparatie si vei vedea ca S4 este mult mai bun din toate punctele de vedere
http://www.phonearena.com/....../7710,7597

| JustHappiness a răspuns:

Samsung Galaxy S4. De ce? Mi-am dat seama că bateria de la iPhone durează neobișnut de puțin. Adică al meu, îl folosesc în total o oră pe zi și mi se și consumă. Pe când la Samsung Galaxy S4 mi se pare că ar dura mai mult, o prietenă are și nu i se descarcă foarte mult și foarte repede. Cred și eu... Alegerea e a ta. Ah, apropo, și când se strică, se repară mai greu iPhone-ul. Pa! happy

| FURRIA a răspuns:

Iphone 5s

| Alecsx25 a răspuns:

Samsung Galaxy S4. De ce? Mi se pare mult mai bun decat Iphone 5s. Ramane la alegerea ta.

| Sarah15is a răspuns:

Imi plac amandoua, dar Samsung Galaxy S4 deoarece este mai bun si cum sa ti zic Iphone 5 (toate care au fost lansate pana acum) daca s o stricat s o stricat si se repara greu, are bateria cum s ar zice''blindata'' de telefon, chiar daca Apple este o firma foarte buna si Samsung este un la fel de buna! Alegerea mea Samsung Galaxy s4.

| Biancutzika a răspuns:

S4.

| CrissMiru a răspuns:

Samsung Galaxy S4, cu siguranta

| marius129 a răspuns:

Eu unul prefer androidul, deci, galaxy s4

| Alina2Teodorescu a răspuns:

S4. Este net superior fata de iPhone 5s.

| Sirion a răspuns:

Clar Iphone 5S deoarece eu am 4S si are o memorie incredibila si cred ca 5S o are dubla ca 4 mai bine iei Iphone

| aurelian_5784 a răspuns:

S4winking