| Cosmin_Antemie_1994 a întrebat:

Voi ce ati alege dintre aceste 2 laptopuri si de ce?(http://www.emag.ro/compare/91)
Un laptop asemanator la pret cu specificatii mai bune sau cateva pareri m-ar ajuta foarte mult.

Răspuns Câştigător
| DoK a răspuns:

Link-ul nu e bun. trimite lincurile la ambele laptopuri in parte. Si fara de nici o problema te ajut sa faci alegerea corecta.

| DoK a răspuns (pentru DoK):

Poti sa le trimiti prin mesaj.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Degeaba ne dai link ul ala ca nu putem vedea noi ce ai ales tu acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e bun link-ul. Posteaza linkul la fiecare in parte si te ajut eu.