| NoName234 a întrebat:

Voi ce ati alege dintre un pc performant si un imac 27"?
Dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Depinde de utilitatea ce o sa-i dai. imac e o adevarata masina, insa inainte sa il cumperi gandeste bine cat randament o sa-i scoti, si nu ma refer la gaming. in plus pentru mac o sa trebuiasca sa cumperi mai toate programele deoarece sunt atat de individualisti incat ceea ce instalezi trebuie sa fie doar pentru sistemul lor operativ si de regula gasesti greu programe pirat. eu am fost pe punctul de a cumpara un imac de 21 acum cativa ani si cu jumatate de pret mi-am montat un AMD de 6 nuclee. si cred ca am facut o alegere buna. decizia finala e a ta.

1 răspuns:
| bogboy101 a răspuns:

Imac sau un alienwere pentru gaming.Sau un pc cu 10 mem ram placa video de 2-3 gb mem interna de 1 tera si cam atat. asta e la mine un pc performant...