| georgianasiiulia a întrebat:

Voi ce ati alege Huawei P9 lite sau Samsung J5 sau Es 7Edge?

Răspuns Câştigător
| TheSeventhSin a răspuns:

Normal ca S7 Edge, dar daca ai un buget limitat de 1000 de lei (sau poti si la sh 500-600 lei) un J5 2016 e perfect.
Are o camera mai mult decat decenta procesorul la fel si tot ce vrei tu pe el.

6 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Cred ca-i destul de logic, la performanta ''Es 7Edge'' bate telefoanele de mai sus, plus ca arata si mai bine laughing

| georgianasiiulia explică (pentru Clorox):

Stiu ca la bate dar nu prea multi au bugetul sa isi ia Es 7Edge.

| Zsolt15 a răspuns:

Eu am j5 2015, daca nu ai bani e bun asta daca ai bani sa iei s7 edge, Huawei p9 nu mai merita ca a aparut p10 care e mai bun, eu zic ca totusi sa mai astepti sa apara Samsung galaxy s8 si daca ai banii sa iei, daca ar fi sa aleg eu dintre astea ar fi s7 edge dar parerea mea e mai sus

| AssoX a răspuns:

Ce comparatie...cred ca oricine cu un iq peste 30 va alege S7Edge(asa se scrie corect)