| kar1GaNNN a întrebat:

Voi ce ati alege : Samsung Wave sau Samsung Galaxy Gio?
De ce?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un Sony pentru ca in Samsung nu am incredere.

| Evolution a răspuns:

Nici unul, dintre alea 2 clar gio am avut si eu gio primul meu smartphone laughing acum nu se mai merita sa cumperi, mai bine mai strangi ceva bani si iti ei unul cel putin dual core la procesor, pe gio nici subway surfer nu iti merge decat o varianta speciala pentru procesorul acela (armv6)
Eu mi-am cumparat acum 1 an un s2 sh impecabil, eu iti recomand sa mergi pe telefoane sh din orasul tau, cauti pe grupuri de vanzari din orasul tau si te duci cu tipul care vinde la un gsm sa til testeze, daca totul e ok cu el ii dai bani, poti sa te duci la notariat sa faca tipul cerere pe propria raspundere ca e a lui telefonul si ti-l da tie sa fii mai sigur, nu are ce sa se intample si nu mai platesti acel comision la stat.
Produsele de it de la sh cateodata le gasesti la preturi exagerate de bune laughing si nu sunt adeptul sh-ului, in afara de IT nu cumpar nimic

| RaduTN a răspuns:

Ma faceti sa rad, unii au zis Gio doar ca nu le place cum arata Wave, Samsung Wave este mai bun decat Samsung Galaxy Gio la toate capitolele.

| ombladon112 a răspuns:

Http://bit.ly/1pJ0lah clar cel mai bun

| piratuu a răspuns:

Dintre ele Gio. Dar mai bine recomand sa-ti iei un Sony sau un Allview. Sau daca ai buget mare poti sa-ti iei galaxy s2 sau s3.

| piratuu a răspuns:

Si Wave arata bine, ar fi fost ok sa aiba Android preinstalat, nu Bada. Oricum Custom ROM-uri sunt cateva cu Android 4.3 Jellybean.

| Alexandra123567 a răspuns:

Parerea mea este ca mai bun ar fi un Samsung galaxy S5 4g la 2499 lei. Eu am telefonul asta si e foarte bun.

| kar1GaNNN explică (pentru Alexandra123567):

Nu am asemenea buget pentru S5 big grin laughing