| SICAFLORIN a întrebat:

Voi ce ati alege : un laptop sau un monitor nou?

23 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Laptop

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Un laptop (bun).

| Diiiia a răspuns:

Lapotp logic

| RaZ4Ing a răspuns:

Bula se duce la tas`o si ii spune ca vrea o surioara iar tatal ii spune sa se uite la noapte pe gaura cheii si dimineata urmatoare va avea o surioara. Se duce bula sa se uite il vede pe taica`su peste maica`sa "surioara", "surioara", "surioara". Dimineata urmatoare vine o surioara. seara tarziu dupa ce tatal lui bula ajunge de la servici obosit observa ca se aud zgomote din dormitor. se duce el se uita pe gaura cheii si il vede pe Bula peste bunica`sa "LAPTOP", "LAPTOP", "LAPTOP"! Deci da. Ia`ti un laptop laughing))))

| Anonim203 a răspuns:

Laptop dăăăă

| ScorpionScream a răspuns:

Na bau. Un sistem Desktop, bine-nteles.

| stress a răspuns:

Monitor nou pentru un pc vechi si laptop bonus smug deci amandoua laughing

| AnonimLove_6167 a răspuns:

Monitorwinking

| anddclaus a răspuns:

Laptop

| ellaella13 a răspuns:

Eu as alege un iphone.decat laptop sau monitor.m-am cam plictisit de aman2

| PetreConstanta a răspuns:

Un motor

| Vlad0123 a răspuns:

Un laptop sincer sa fiu, dar daca ai bani de un monitor si nu ai de un laptop mai bun, mai bine mai strange decat sa iti cumperi unul mai prost si ieftin pentru ca nu se merita sa dai vreo 10 mil pe un laptop care nu face nici cat cea mai naspa unitate.

| WayToManySuckers a răspuns:

Laptop, simplu!

| Angel_8830 a răspuns:

Un laptop deoarece il poti lua cu tine unde vrei...pe cand un monitor nou.batting eyelashes asta e parerea mea

| Yamatooo a răspuns:

Depinde...daca ai calculator naspa mai bine ie un laptop... daca ai calculator bun si ai monitor naspa iei un monitor

| Cry11 a răspuns:

Eu sincer as alege ul laptop deoarece poti sai iei cu tine peste tot.

| Mycutsa a răspuns:

Laptop

| enecosmin a răspuns:

In primul rand trebuie sa iei ceea ce ai nevoie si ce cum il folosesti de exemplu daca esti student iti trebuie laptop la cursuri, pentru filme iti recomand monitorul claritate mai buna si diagonala mai mare fata de cea 7"-9" de la laptop si in plus pe laptop o sa fie greu sa joci anumite jocuri chiar daca este portabil. Daca nu ai acoperire de net in zona care vrei sa mergi il care dupa tine ca ce sa asculti muzica sau sa vezi un film as ai putea avea cu tine un ipod As vota pentru monitor este mai util

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laptop.monitorul meu e bun

| qpattyx3 a răspuns:

Laptop

| d3nisa202 a răspuns:

Un laptop ^^! Stiu ca e mai scump, dar poti sa'l iei cu tine oriunde si sunt mai performante :* [parerea mea ] happy

| Delia_7923 a răspuns:

Buna,si eu sunt in aceeasi situatie si cred ca voi alege un laptop

| adelina_4553 a răspuns:

Laptop.happy
e mult mai practic