| Floriin7 a întrebat:

Voi ce folositi? Internet Explorer, Mozilla Firefox sau Google Chrome?

34 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ultimele doua.

| AndreiGabi a răspuns:

Google Chrome.La mine se misca cel mai bine si imi place pentru ca nu intra toobare...

| DakotaRoyse a răspuns:

Firefox, anterior Opera.

| Hasss a răspuns:

Mozila firefox imi place ca are multe teme si alte chesti happy si e destul de rapid

Răspuns utilizator avertizat
| Castorul a răspuns:

Firefox.
Le-am incercat pe toate pana acum mai putin Opera si Safari, si Firefox mi-a placut cel mai mult.

| Lacoste a răspuns:

Mozilla Firefox

| dan11 a răspuns:

Firefox si opera

| xSunriseX a răspuns:

Google Chrome.uh?

| TopCom360 a răspuns:

Mozilla Firefox 6
tu ce folosesti?

| M3ntosana a răspuns:

Google Chrome.happy

| PkAdi a răspuns:

Degeaba spuneti voi... opera e cel mai bun... si cel mai complex dar mozila firefox se foloseste cel mai mult la hacking deci eu folosesc opera si mozila pentru siteuri care nu mi le citeste cu opera.

| Rebeca269 a răspuns:

Pe toatelaughing acum vreau sa imi instalez opera

| LoStEyEs a răspuns:

Iti recomand opera e cel mai tarewinking incearca si ai sa te convingiwinking

| Bianca18 a răspuns:

Google Chrome.

| oNaDy a răspuns:

Google chrome e cel mai compact, simplu si rapid dintre toate big grin
Ai mai putea folosii ultima versiune de firefox pentru ca este o combinatie intre google chrome si mozilla firefox... pe scurt e un firefox mult mai simplu si mai rapid :d happy
Succes!

| VanessaTPU a răspuns:

Google Chrome

| denisab2 a răspuns:

Google Chrome

| ZambetulNebuniei a răspuns:

Mozila

| Lorenna a răspuns:

Safarihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google Chrome

| papusikatha a răspuns:

Opera happy

| RainUmbrella a răspuns:

Internet Explorer nu-mi place! Folosesc Google Chrome dar am si Mozilla Firefox descarcata pentru ca uneori incarca mai repede. De ex. la Google pe caption.it nu se incarca deloc iar pe Mozilla imediat! Dar tot google imi place!

| Shiva a răspuns:

Sau.

Opera

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| Bubu9110 a răspuns:

Google Chrome :p
Ai mai multe posibilitati aici. :p
Plus ca lucrezi mai usor happy

| Tzitzi12 a răspuns:

Mozilla Firefox. Dintre toate [ le.am incercat pe toate ] Ma descurc cel mai bine cu el. :] Tu, ce folosesti?

| Diana3 a răspuns:

Google Chrome

| Pawy a răspuns:

Google Chromebig grin

| Traian18 a răspuns:

Mozilla firefox

| SweetHeartAlly a răspuns:

Nici una Safari