| 2Bad a întrebat:

Voi ce imi recomandati dintre un laptop si o tableta? Ce avantaje si dezavantaje au fiecare?

5 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Depinde mult la ce il folosesti.

Un laptop e ok pentru cineva care are nevoie de o capacitate de procesare mai mare (jocuri, editare sau multi tasking ceva mai agresiv).

O tableta e mult mai comoda, dar la modelele existente in momentul de fata pe piata nu poti face decat munca office (browsing in general).

| Narcis2007 a răspuns:

Momentan laptop

| IAmAnonim a răspuns:

Ia-ti un laptop e mult mai bun ca o tableta, pe laptop iti merge mai multe jocuri ca pe tableta, tableta e sa te uiti la filme sau pe youtube altceva nu prea vad ce-ai face cu ea

| GEORGEMSU a răspuns:

Laptop

| Mitzaaa90 a răspuns:

La laptop singurele dezavantaje fata de tableta sunt dimensiunea si perioada mica de functionare pe baterie... in rest intrece tableta din orice punct de vedere happy...