| littlegirl07 a întrebat:

Voi ce imi recomandati sa imi cumpar? iPhone 4S sau Samsung Galaxy S3

Răspuns Câştigător
| Dragutza_Anutza_1997 a răspuns:

IPhone 4hee hee oricine stie ca telefoanele de la Aple is cele mai bune happy

| MarYan00 a răspuns (pentru Dragutza_Anutza_1997):

...galxy s3 e de 5 ori mai bun k iphonu` si la aplicatii si la tot :p

11 răspunsuri:
| ady13boss_9568 a răspuns:

Facem pariu ca galaxy s3 il depaseste pe iPhone 4S decat cu functiile alea s voice.ce mai are el si camera din fata si poate bateria (poate).

| Mircea_Sandu_1998 a răspuns (pentru ady13boss_9568):

Deacord S3 e smecher tare! dar fazza e ca la S2 bateria dureaza mai mult decat la S3

| ady13boss_9568 a răspuns:

Vezi cine are 4s si s3 chiamai pe cei doi sa faceti o comparatie intre ele ..sau iale si tu pe aman2 si care nu iti place mil dai mie

| MarYan00 a răspuns:

Wtf wtf wtf laughing
galaxy s3 galaxy s3.oh yeah...numa` daca ai bani pentru ellaughing

e cel mai klumea telefon :p
si eu tot dala vreau whistling

| catelusa a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy S3 si sunt foarte multumita de el... 3 colege de-ale mele au IPhone 4S si merge greu...(cel putin asa zic ele).

| catelusa a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy S3 si sunt foarte multumita de el... 3 colege de-ale mele au IPhone 4S si merge greu...(cel putin asa zic ele). Recomand Samsung Galaxy S3!

| GottaLOVEpink12 a răspuns:

IPhone! Este mai bun si mai eficient! Crede-ma! happy

| NOname000 a răspuns:

Samsung Galaxy S3...are mai multe aplicatii ca iphon-ul si este mult mai bun http://www.youtube.com/watch?v=MYxN_FzmBCo

| Silenzio_Stampa_1991 a răspuns:

Galaxy S3 este o porcarie, dar daca insisti sa-l iei ar trebui sa fii fata ca este un model mai mult pentru fete.
Iphone 4S este foarte bun, poti face multe cu el, dar din banii aia iti poti lua HTC-uri mult mai bune.

| Lupescuu_Ginell_1984 a răspuns:

Galaxy s3 face pipy pe iphone 4..il face la tot...la ecran, la baterie, la sist de operare. la TOT..sincer este si peste ip 5..Rasp frustrarii celor de la iphone..cum ca galaxy s3 are capacul de plastic..ba esti nebun?