| Clodmod a întrebat:

Voi ce telefon vreti sa va luati sau ce telefoane va plac? Mie imi place Samsung Galaxy Note si vreau sa mi-l iau. Fundoi! happy

Răspuns Câştigător
| mihainet a răspuns:

La banii care ii dai pe note mai bine iti iei un Samsung galaxy s3 (e bestial), sau astepti pana in noiembrie noul iphone(O SA FIE BOMBA).

7 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Toate telefoanele din gama Galaxy, a celor de la Samsung, sunt excelente.

| MrSpooky a răspuns:

Iphonurile niste cacaturi
Mie imi place Samsung Galaxy s3 si Lg KM900

| valentino52 a răspuns:

Nu fa o asa greseala o fata draguta cu caramida aia in mana? e aproape cat o tableta! Ia-ti un S3 sau un iPhone 4S recomand cu caldura Apple

Răspuns utilizator avertizat
| CaNaBiS13 a răspuns:

Iphone 4S sau galaxy S3 sau S2... eu am S+ dar a meritat toti bani si merita imi place e genial telu

| AndreiNicola a răspuns:

Imi plac mult telefoanele android dar si cele mai mititele ca Nokia c2-01! imi plac in general marcile Samsung Lg Nokia si Hawai

| cristy985 a răspuns:

Iphone 4S Samsung galaxy fit samsunt galaxy S3 Nokia c7 galaxy note