| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce windows folositi. vreau si eu link cu windowsul vostru. funda

Răspuns Câştigător
| Locaa a răspuns:

Eu am windows Vista si este foarte bun dar un link nu am gasit nicaieri sadtu ce windows ai?:d

6 răspunsuri:
| Munchkin a răspuns:

Am windows 7 ultimate edition. Nu-ţi pot da link-ul că e site privat.

| Happy a răspuns:

Eu folosesc Windows XP-Vista ce sa spun... e bun

Blog: http://www.xp-vista.com/

| Äđĺĺ a răspuns:

Xp Sp. 3 e cel mai bun...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu toate ca au aparut Windows-urile Vista si 7, eu cred ca cel mai bun este XP-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu folosesc batranul windows xp service pack 3 black edtition

| vibeee a răspuns:

Eu folosesc Windows 7 ultimate.Link gasesti pe microsoft.com, dar daca vrei sa-l ai du-te la magazin...