| alinaaa22 a întrebat:

Voi ce ziceti? blackberry sau iphone? Argumentati. Cel mai bun raspuns are funda

Răspuns Câştigător
| salomeea27 a răspuns:

Daca vrei cu adevarat telefon, ia-ti BlackBerry. Se aude foarte bine si poti sa trimiti mesaje text cu o singura mana.
Daca vrei telefon de fite pe post de aparat foto si tetris si iti place sa freci sticla cu degetul ia-ti iPhone (milioane de cocalari iti vor spune ca n-ai cum sa gresesti).

6 răspunsuri:
| dmrtr a răspuns:

Conteaza ce iphon.
dintre BlackBerry si iphone 4 clar ia-ti iphone 4
dintre BlackBerry si iphon 3 ia-ti BlackBerry
uni zic ca iphonul este pentru fite. asa este dar poti face si multe cu el
Funda?

| PuLs a răspuns:

Samsungwinking Blackberry= Office Phone. Iphone= Fite

| Fabian20 a răspuns:

Clar iphone

| CherryBonne a răspuns:

Iphone.Ptk face niste poze extraordinare si filmeaza ore in sir. Daca iti cade in apa nu se strica. Este modern, si nu chiar ft scump. Este excelent. Funda? :d

| TheKillerrr a răspuns:

Iphone-ul din punctul meu de vedere este un telefon foarte inteligent si ti-l recomand.Are o groaza de aplicatii, are camera foarte buna si este foarte inteligent. Sper ca te-am ajutat.

| sugababe2000 a răspuns:

Iphone e mai tare!winking