| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce ziceti, care e mai bun, Windows XP SP3 sau Windows 7?
P. S. intreb pentru ca vreau sa-mi schimp windows-ul ( XP SP3 ) cu 7 pentru ca eu ma joc foarte mult la calculator si vreau sa am un calculator mai bun happy.

Răspuns Câştigător
| NemoNautilus a răspuns:

Daca ai un pc cu 2 giga ram o placavideo decenta si un procesor bunicel puneti windows 7 este mult mai frumos decat xp si mult mai bun in multe privinte.Pe windows 7 merg jocurile perfect ca pe xp.

1 răspuns:
| Bogdanux a răspuns:

Daca ai un calculator mai performant baga-ti Windows 7, iar daca ai unul mai slabut, Windows XP e perfect.