| Mejustme a întrebat:

Voi cu ce programe descarcati muzica(fara virusi)?happy

5 răspunsuri:
| andreeamitoi a răspuns:

Eu folosesc www.clipconverter.cc pentru a downloada muzica de pe youtube. Bagi linkul cu videoclipul in bara, alegi un format audio ( mp3, ogg, wma, etc. ). Nu o sa iti apara nici un virus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca si tu acest program http://www.panalu.net/2010/11/download-mp3-cu-o-viteza-uimitoare.html nu trebuie sa-l instalezi, scrii numele artistului sau tirtlu melodiei si descarci in 3 secunde, legal si fara virusi

| Dizzi a răspuns:

Youtube downloader`happy

| Mejustme explică:

SCZ adica de pe ce site le downloadati in calc. scuze
Spunti-mi siteuri ca si www.fisierulmu.ro...

| Neeli a răspuns:

Ares.