| PainTech a întrebat:

Voi cum va tineti datele importante in siguranta?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intr-un laptop care are 9 ani si merge ca boierul. Dupa nu imi pasa un cv si o imagine de fundal le gasesc pe net / il fac din nou. Pe telefon am parole securizate

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde.
Poze și fișiere pe Cloud si hdd extern.

Documente pe mail

Cod pe bitbucket

| LPCTSTR a răspuns:

Deocamdata 2 platforme cloud: Drive si Mega, prefer sa am chestiile importante pe hartie, eventual o poza in telefon.

| dannyel86 a răspuns:

Pe spatii de stocare sigure (cd, dvd, stick usb) - daca vorbim de informatii importante, sau in minte (daca e vorba de parole sau alte date de indetificare online).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În Google Drive și pe memory stick.

| christall a răspuns:

Hdd extern.

Răspuns utilizator avertizat
| floreadan a răspuns:

Un hdd extern e ok