| raMLesS a întrebat:

Voi in ce investiti? Ati vazut cum a crescut ETH-ul? Eu aproape ca mi-am dublat banii.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vehicul / imobil. Exista oportunitatea sa fac upgrade la versiunea electrica 100% daca imi convine autonomia si modelul, astept o versiune EGR86 de la toyota. Daca nu raman cu actualul gt86 si imbunatatesc imobilul in format futuristic apoi life goes on

| raMLesS explică (pentru mgtow):

Golf 3-ul nu-ti mai place?

| mgtow a răspuns (pentru raMLesS):

Niciodata nu ma atras G3

| badpanda a răspuns:

Ai avut 4 lei si acum ai 8?

| rapandula a răspuns:

In nimic. Sunt sarac.

| SmaraldAlbastru a răspuns:

Rămâi la nivelul actual. In felul ăsta nimeni nu va fi deranjat prea mult. laughing

| raMLesS explică (pentru SmaraldAlbastru):

Mai usor, vezi ca vorbeşti cu un campion al zilei.

| SmaraldAlbastru a răspuns (pentru raMLesS):

Campion al zilei? Ăsta e jobul tău? laughing

| lamasanustefan a răspuns:

Pai...cumpar si vand masini(samsar)

| PaulCos a răspuns:

In educatie. Nu pestele ci undita este cea mai valoroasa. Oportunistii vor dori peste cat de mult, idealistii vor pescui doar cat au nevoie pentru ca o pot face oricand. Sper ca ai inteles metafora.

| SmaraldAlbastru a răspuns (pentru PaulCos):

Nu mai speră. A înțeles exact zero. laughing