| pustoaicamicasibuna a întrebat:

Voi la w7 aveti cont administrator sau standard? eu am dus calculatorul in services pentru o problema si din utilizator standard mi-a creeat administrator...voi cum aveti?

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Pai ca sa poti sa instalezi toate programele sau sa faci setari trebuie sa ai cont de administrator. Eu personal folosesc cont de administrator, in schimb am si unul de guest si user astfel incat daca cineva doreste sa foloseasca calculatorul sa o poate face dar fara sa-mi afecteze sistemul de operare.
In windows 7 de asemenea exista programe care pot rula doar daca dam run as administrator cu click dreapta.