| anamaria82726 a întrebat:

VOTEZ! Revin cu o intrebare despre snapchat. Deci am Samsung galaxy A6 plus. Camera e foarte buna, dar cea de pe snapchat apropie foarte tare. Nu poți sa-ti faci o poză ca lumea. Ma gândeam ca e din cauza ecranului mare. Are 6 inch dar acum nu stiu exact daca e din această cauză. Asta cred fiindca la camera normală este jos o bară neagră mai groasă, astfel mai micșorează din lungime. Nu exista o setare la snap sa fie mai okay camera?

1 răspuns:
| ZiKDavidZiK a răspuns:

Nu cred ca Snapchat-il are o setare de genul, poti sa incerci sa iti faci poze cu tiktok-il au multe muuuullllte efecte si altele =}}