| FoReVeRyOuNgBiTcH a întrebat:

Voua va merge Facebook-ul? Ca vad ca iar apare:
Sorry, something went wrong.

We're working on getting this fixed as soon as we can.

10 răspunsuri:
| impossiblless a răspuns:

Nu merge nici la mine

| Pricked a răspuns:

Cred că unii au reintrat astăzi după mult timp pe TPU (sau în celălalt caz, şi-au făcut cont) doar pentru a întreba care-i problema cu facebook-ul şi cât timp va dura remedierea ei.
Naşpa facebook-ul ăsta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge la mine

| Xenya a răspuns:

Nu functioneaza.Cred ca a aparut o problema.

| Dvmasster1 a răspuns:

Tu nu stii citi? "ne pare rau, ceva nu este in regula. ne stradium sa reparam problema cat de repede posibil"

| FoReVeRyOuNgBiTcH explică (pentru Dvmasster1):

Tu stii sa pui o intrebare corect?! Si stiu si eu ce inseamna; eu doar am intrebat daca sunt singura in aceasta situatie, asa ca nu te apuca tu sa-mi traduciwinking

| pestisorulauriu a răspuns:

Merge

| YzaBella13 a răspuns:

Nu, nici mie nu-mi functioneaza.

| Alexandra87889 a răspuns:

Nu

| JermulCiumpy a răspuns:

Sper să nu mai meargă.