| celmaitarenume a întrebat:

Voua va merge Facebook-ul? Eu cand intru scrie Sorry, something went wrong.

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Merge, chiar dacă n-are picioare.

| Raven a răspuns:

N-au funcționat timp de 10 minute Facebook, WhatsApp și Instagram și google era să se blocheze de la atâtea întrebări ''ce sa faci cand nu merge Facebook'', ''ce poti sa faci cand nu stii ce sa faci'', ''ce sa faci cand te plictisesti'' laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| unvecin a răspuns:

Facebook, WhatsApp și Instagram au avut probleme de funcționare în România (https://www.digi24.ro/......a-1115446)

| AndreiL42314312 a răspuns:

Nu

| Mellly a răspuns:

Da