| anonim_4396 a întrebat:

Voua va merge yahoo mail? La mine nu se mai incarca... Am curatat pc-ul cu tot ce s-a putut, am dat restore si tot degeaba...
Aseara Yahoo Mail spunea ca are niste probleme si ca sa revin mai tarziu... Pe gmail nu este nicun fel de problema, numai la yahoo.
Intru in mail, se deschide normal pentru 3-5 secunde si apoi imi arata "Loading email..." la infinit!

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Aseara nu a mers sau a mers greu, azi merge binisor.

4 răspunsuri:
| Upz0r3 a răspuns:

Mie imi merge.

| FoorRocknrool a răspuns:

Da la mine merge de minune

| Eugen-Daniel_Popisteanu_1984 a răspuns:

NICI NU MI SE INCARCA PAGINA DE MAIL ...am incercat chrome, firefox si ie

| Grecu_Ela_1978 a răspuns:

De ce nu merge Yahoo și gmail? Nu se deschide deloc