| Na_Deny_1993 a întrebat:

Vr întrebări q&a.ce alegi dintre.......si dintre și am /n*am
Canalul meu de yt se numește Deny. Deea

2 răspunsuri:
| goblinuldansatordincalcaie a răspuns:

Nu esti cam mica pentru a avea canal de YouTube? Adica ma gandesc ca ai tot auzit chestii cu "la varsta ta", dar totusi, eu cand eram cam ca tine faceam torturi din noroi si puneam flori pe ele, sau tot felul de prostii copilaresti cu casute si cu jucariile. Nu aveam internet si pe la 10 ani nu stiam cu ce tasta de la tastatura stergi ce ai scris, pe bune. Stii, nu toti is facuti sa aiba canale de YouTube. Lasa calculatorul si mergi afara. Cauta copii sa te joci si nu incerca sa te maturizezi pentru ca maturitatea face lumea sa nu mai para atat de minunata.

| Geanina_Lupoaie_1999 a răspuns:

Parintii tai stiu ce faci?laughing